BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Poll :: BF1942 Yüklediniz mi?

Evet, BF1942 kurulu, hazırım!
70%
 70%  [ 17 ]
Hayır, BF1942 artık oynamam!
29%
 29%  [ 7 ]
Toplam Oylar : 24

Yazar Mesaj
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 23/5/2012, 12:48  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Image

Battlefield 1942'nin hepimizin gönlünde ayrı ve özel bir yeri vardır. Sitemizin ve camiamızın varlığına ve gelişmesine temel oluşturan bu oyun, çıkışından 8 küsur sene sonra grafiksel olarak serinin güncellerinden geri kalmış olsa da, oynanış ve eğlence açısından hala çok çok iyi, belki de hepsinden iyi. İşin güzeli o kadar çok oynamış ve alışmışız ki oynamaya başlayınca kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.

Evet arkadaşlar, BF1942 CD'lerinizi arayın bulun, kaybettiyseniz BF1942 Anthology mağazalarda hala satılıyor. Çünkü, BF1942 sunucumuz sevgili arkadaşımız Foti'nin sayesinde bugün itibarıyla yeniden online!

BF1942 Windows 7 (64 bit) ile sorunsuz çalışıyor. Oyunu Windows XP SP2 uyumluluğunda ve yönetici yetkisiyle çalıştırmak lazım yoksa bazı haritalarda atabiliyor. Yanlız Punkbuster desteği artık kalktığından, oyunu kurup (Road to Rome ve Secret World eklentilerini de kurmayı unutmayalım) yamalarını hallettikten sonra, sitemizin yama bölümüne koyduğumuz PB1942 dosyasını indirip açmanız, önce içinden çıkan pbsvc.exe yi, sonra da klasör içindeki pbsetup' ı çalıştırıp, BF1942 yi seçip, oyunun kurulu olduğu klasörü göstererek, BF1942 yi Punkbuster kurulumuna ekleyip, daha sonra da Update'e tıklayarak güncelletmeniz lazım. Oyun menüsünde de Punkbuster'ı enabled konumuna getirmelisiniz.

Sunucu adresimiz her zamanki gibi: bf.bf42tr.com
IP: 193.255.124.120 Port: 14567

Dosyalar:
1) http://www.bf42tr.com/dload.php?action=file&file_id=6
2) http://www.bf42tr.com/dload.php?action=file&file_id=4
3) http://www.bf42tr.com/dload.php?action=file&file_id=18

Yükleyenler bu başlık altında haber versin, arada bir akşamları sunucumuzda toplanalım, eski günlerdeki gibi birlikte eğlenelim.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
GREEN EYE

MesajTarih: 23/5/2012, 17:46  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ne bf2 nede bf3 te 42 kadar keyif almadım. bence hepimiz kurup oynayalım.kurmaya başlıyorum.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
jubei
Moderatör
|d12d|
d12d
Moderatör

MesajTarih: 23/5/2012, 17:47  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Biz çok eğlendik Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderMSNM
A k R e P

|FHtr|
|JtA|
JtA

MesajTarih: 23/5/2012, 23:40  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

süper hemen kuruyorum.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
KeRR

|aoc - bft|
aoc - bft

MesajTarih: 24/5/2012, 17:12  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

atarmıyım hiç cdsini.. hemen kurim Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
A k R e P

|FHtr|
|JtA|
JtA

MesajTarih: 24/5/2012, 17:51  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ya 4 cü cd secret weapons yüklemedi Smile road rome ve 42 tamam
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
Cowboys
Moderatör
|FHtr|
|JtA|
JtA
Moderatör

MesajTarih: 24/5/2012, 20:18  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

metroda debelenmekten eyidir bebeler için yükleyecektim zaten bahanem oldu
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
lazarus

MesajTarih: 24/5/2012, 22:03  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hım bir yerlerde bf 1942 dvd si olacaktı Very Happy , cd imiş ya 4 cd unutmuşum aynı tayfa geliyormu şimdi oynamaya ?
canafar

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 24/5/2012, 23:11  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kanıma giriyorsunuz ? server bana cok uzak 120-160 ping alıyorum Sad
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderMSNMICQ
SCHUMACHER

|aoc - bft|
aoc - bft |DTé|
|FHtr|

MesajTarih: 25/5/2012, 00:58  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

gönüller yakın olsun yeterki canafar, psikolojik düşüş yaşatırız o pinge ay şey yani
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
Cowboys
Moderatör
|FHtr|
|JtA|
JtA
Moderatör

MesajTarih: 25/5/2012, 11:55  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Foticoncon arkada download açık kalmış heralde çok laglıydı ayrıca kendini de server kabul etmiyor zate girince kickleniyor ay şey yani
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
lazarus

MesajTarih: 25/5/2012, 11:57  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Kurdum ben sunucu kapalımı ? bağlanamadım
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 25/5/2012, 12:55  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sunucu açık.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
GREEN EYE

MesajTarih: 25/5/2012, 14:41  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

b17 ile gümbür gümbür toplu katliamları özlemiştim. eski günlerin anısına herkes kursun oyunu bence.ne kadar çok oyuncu o kadar katliam.. nihahaha Twisted Evil
KeRR

|aoc - bft|
aoc - bft

MesajTarih: 25/5/2012, 16:42  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ne zaman buluşulunuyor genelde serverda?
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık