BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderBu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
AnadoluKurtları

|JtA|
JtA

MesajTarih: 3/7/2005, 19:41  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bende şahsi olarak adam alınmasına karşıyım... insanın aklına şu tarz sorular geliyor ; acaba bu klan kasıtlı takımı toplamadı da portaldaki en iyi adamları alıp kazanmakmı istiyor..... klanlara başka klanlardan veya klansız oyuncuları almak klanların gerçek gücünü göstermiyor... ve turnuvalardaki eşitliği bence bozuyor..... sonuçta bu turnuvalar klanların kendilerini ölçmeleri için en iyi yöntem....

küfür konusunda da bir yorum yapmayacağım.. çünkü küfür edenle küfür yiyen v.b. şeyler klanların iç işlerini ilgilendirir.... dışardan da adam alınsa o geçici olarak oynadığı klanı temsil ettiği için klanın kendisini ilgilendirir...
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönder
ReDDaWN

|RAF|
RAF

MesajTarih: 3/7/2005, 19:45  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Öncelikle RAF klanının bir bileşeni olarak turnuvaya gelemememin verdiği üzüntüyle bu mesajı atıyorum. Fh turnuvalarına katılmam sebebiyle çöl turnuvasına dahil olamadım.
Bir çok arkadasımız yaz tatili dolayısıyle bu turnuvaya katılım sağlayamadı. Ve turnuvaya "azimli" bir sekilde katılmak isteyen arkadaslarımızın varlıgı "8" kişi toplayamayan bir klanın bu turnuvaya dahil olmasını koşullamıstır. (Bir arkadaşın yakıstırmasını iade ediyorum. O 8 kişi toplayamayan klanın ne yaptıgı veya ne yapamadıgı ortada. Lig fiksturüne bir goz gezdirmesi yeterli olacaktır.8 kişi toplayamayan klanların misafir oyuncu alabilecegi turnuva duzenlenmeden onceki topicte ortaya konulmustur. Bunu yargılamak bu yonde karar veren adminlerin zihniyetini yargılamaktır. Salt bize laf sokusturmak adına bir seyleri elestirdigini zanneden kişilerin turnuva kurallarına bir göz gezdirmesi yerinde olacaktır.)

Konuyu forumdaki alakasız ve sadece RAF a gıcık kapan bazı sahsiyetlerin mesajları dısında ele alıcak olursak. Biraz daha makul bir seviyeye ulasıcaz.
Bugune kadar misafir bir oyuncu cagırdıktan sonra saygı da kusur etmeme yi ilkesi olarak benimsemiş bir klanın böyle bir olayla karşılasması üzücü.
Nihayetinde misafir oyuncuların takım kaptanı olması yonunde adım atan bir klanın mac azmi yüzünden bir oyuncuya ukala bir tavırla direktif vermesi raf ın ne vizyonu ne de misyonu arasında yer almamaktadır.
Myrdd adlı klan bileşenemizin bu tutumunun yanlıs anlasıldıgını casuva isimli arkadasımızın konusmaya bile gerek duyulmayacak bir uslupla buna cevap vermesi de her iki tarafın belli oranda hatalı oldugunun gostergesidir.
Ama myrdd in asıl hatası casuvaya bu konuda takılacak kadar kendini yakın hissettmesidir bana göre.
Bugunde dahil olmak uzere RAF klanının misafir oyunculara nasıl davrandıgını uzun uzun anlatmama gerek yok.
Hatayı yapan sonucuna katlanmakla yükümlüdür. Casuva adlı arkadaşımızın kufur ettiği icin vicdani acıdan rahatlığı söz konusuysa bizim söyleyecek bir seyimiz yok.
Seth arkadasımızın forumu bu konuda bir çözüm olarak görmeside isabetsiz bir hareket ne yazikki. Çünkü burada belirleyici olan sey klanlar arasındaki dostluk degil her daim laf sokusturma arayısıymıs.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderICQ
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderBu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık