BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
FAiX

|DTé|

MesajTarih: 15/5/2016, 02:56  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

biz 2. dünya savaşına dönüş olsa daha etkileyici olabilirdi diye düşünürken eğer haber yanlış değilse (ki Donanimhaber.com'da şurada duydum) daha da öteye gidip 1. dünya savaşı, osmanlı ordusu ve türkçe desteği getirilmesi sözkonusu. Çinle savaştırdılar, Almanlarla savaştırdılar şimdide Osmanlıyla savaştıracaklar besbelli. Bakalım tarih algısıyla nasıl oyun oynayacaklar.

Yeni oyunun Trailer'ını izlemek isteyenler şuraya;

https://www.youtube.com/watch?v=c7nRTF2SowQ
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
Collin

|WWII|
WWII

MesajTarih: 24/5/2016, 15:03  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hala duruyormuş forum. bi bakayım dedim. ben hala battlefield 4 oynuyorum tabi. bf'den kopmak zor.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
SCHUMACHER

|aoc - bft|
aoc - bft |DTé|
|FHtr|

MesajTarih: 29/5/2016, 20:12  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

vallaha benimde umudum yoktu, burdaymış forum hala Very Happy
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
FAiX

|DTé|

MesajTarih: 11/6/2016, 19:34  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 11/6/2016, 21:43  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Forum 1 ay kadar sonra kapanacak maalesef. Domain devam edecek. Site senede 1-2 nostaljik amaçlı evden açılabilir.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
kutuk000

|WWII|
WWII

MesajTarih: 13/12/2016, 21:35  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

dostlar beni originde eklerseniz sevinirim. "rudsat" kullanıcı ismini kullanıyorum daha basit olması bakımından uzun zamandır. parti basşlasınnn
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
Misafir

MesajTarih: 25/2/2017, 15:11  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selamlar bende nostalji olsun diye bakayım dedim Smile eşşek kadar olduk (bazılarınız zaten eşşek kadardı) hala bf den kopamadık.

efekozik nickiyle ps den oynuyorum

Sevgiler

JET*FADIL
Collin

|WWII|
WWII

MesajTarih: 17/5/2017, 00:52  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hala açıkmış yahu. battlefield 1 oynamaya devam.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
fotifoti

|FHtr|
|WWII|
WWII

MesajTarih: 19/11/2017, 07:41  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Collin demiş ki:
hala açıkmış yahu. battlefield 1 oynamaya devam.
Hala daha açıkmış oleyyy
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık