BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 16/6/2016, 16:55  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sevgili Arkadaşlar,

13 senedir online olan sitemiz Temmuz 2016 ortası itibarıyla kapanacaktır.

bf42tr.com domainimiz korunacak olup, site gereğinde nostaljik amaçlı olarak belirli süreler için açılabilecektir.

Saklamak istediğiniz resim, yazı anı gibi şeyleri siteden alabilirsiniz.

Bu arada, bağımızı sürdürmekte olduğumuz Facebook'taki BF42tr grubumuza ve community'imize katılmayı unutmayın.

Hep birlikte var ettiğimiz sitemize ve keyifle yıllarca sürdürdüğümüz büyük eğlencemize ilginiz ve katkılarınız için hepinize sizler adına sonsuz teşekkürler...

Sevgiler

BF42tr Yönetimi
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
levis

|dst|
dst

MesajTarih: 27/6/2016, 13:02  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Son 7-8 yıldır oyunun geldiği nokta açısından çok da oynamıyor olsam da bu siteye ve foruma hep aralarda girer bakardım. Üzüldüm açıkçası.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
SCHUMACHER

|aoc - bft|
aoc - bft |DTé|
|FHtr|

MesajTarih: 4/7/2016, 01:36  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Eh be abi şimdi onca anı arasından hangilerini alayım ben, hepsine tek tek baka baka günler geçer, hepsini tek tek yad ede ede Sad
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
frozy

|d12d|
d12d |FHtr|

MesajTarih: 31/10/2016, 17:40  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ne anılarımız var burda peh Sad
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Collin

|WWII|
WWII

MesajTarih: 17/5/2017, 01:09  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

abi 14 sene olmuş ya. 14. 18 yaşındaymışım. ki ondan önce dod maceramız da var. 14-15 yaş. vay anasını. foti'ye hadi klan kuralım dediğim anı hatırlıyorum.

klan sayfasında baya taktik,formasyon uğraşmışız. şimdi konsolu açıp 1 el atıp kapatıyoruz ne oynuyorsak. ama hala battlefield sevgim bitmedi. bc,bc2,bf3,bf4,bf1 devam ettim hep oynamaya. başka da bir şey oynamıyorum zaten. yer etmiş oyun zihnimde.

bu forum müze olarak kullanılmalı.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
Collin

|WWII|
WWII

MesajTarih: 17/5/2017, 01:12  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

geçenlerde muhabbet oldu. icq numaramı bir türlü hatırlayamadım. hafızama küfür ederken burda profilde icq numaram yazıyormuş onu görmek bile hüzünlendirdi.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
SCHUMACHER

|aoc - bft|
aoc - bft |DTé|
|FHtr|

MesajTarih: 20/9/2017, 13:38  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Abi bak nerden yine estide sizleri özledim, sobra burası geldi aklıma, ah ya kapandı mı acaba derken şimdi nasıl sevindim 😁❤️
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık