BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
canafar

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 14/11/2013, 20:22  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar, Umarım hepiniz iyisinizdir! Zaman zaman siteye giriyordum ama post felan attığım yoktu... Ama girerim arada eski topic leri okurum maksat maziyi canladırmak...

Neyse merak ettim varmı aranızda War Thunder oynayan. Tamamıyla Gerçekçi Savaş Modu yada Tarihi Savaşlar da oynayan?

Bu arada eski günleri tartışmaları vs özlemiyor değilim...

Birde hazır konu açmışken Pepo nun okuyacağını var sayarak. Pepo War Thunder için klan kurmaya çalışıyorum gerçi ümidim de yok Çünkü sadece Full Real Battle Oynayan ve aynı ülke oyuncusu olan türkleri bir araya getirmek hiçte kolay olmayacak gibi ama TS serverını kullanabilir miyiz acaba? Bi Mahsuru olurmu?
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderMSNMICQ
SCHUMACHER

|aoc - bft|
aoc - bft |DTé|
|FHtr|

MesajTarih: 14/11/2013, 22:32  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

oynuyodum historical ama bir süredir bıraktım ._.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
canafar

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 15/11/2013, 11:34  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Schumi, tekrar başlamaya karar verirsen haber et he.. aynı nicki kullanıyorum ''canafar'' aratırsan eğer, oyundan mesaj atabilirsin..

Senle biraz il2 oynamaya çalışmıştım ama işte araya o dönem askerlik girdi felan filan.. ama şimdi fena sayılmam he..

neyse shcumi heves edersen eğer buralardayım!
SCHUMACHER

|aoc - bft|
aoc - bft |DTé|
|FHtr|

MesajTarih: 15/11/2013, 20:15  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

heves edersem bulurum seni Very Happy
joyum bozuk-umsu bide bilgisayar ve özellikle ekran kartı eskidi iyice, soğuttu beni oyundan Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
canafar

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 17/11/2013, 19:59  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Roger that!... Pepo yanıt bekliyorum TS3 servera ihtiyazcımız var 10-15 kişiyiz sizin serverda takılabilir miyiz war thunder oyuncusu olarak ?
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 18/11/2013, 12:26  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Canafar TS3 serverın ihtiyaç fazlası kapasitesini bu sene maliyeti azaltmak için düşürdüm. İki üç kişi desen olurdu ama şu an için 10-15 düzenli ek kullanıcıyı maalesef kaldıramayacaktır. Elbette sunucuda senin ve kullanmak isteyen BF42tr'cilerin yeriniz her zaman hazır.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
canafar

|c-[MUTA]|
c-[MUTA]

MesajTarih: 19/11/2013, 02:36  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Tamam anladım Pepo. Raidcall kullanmaya devam edeceğiz o zaman. Aynı kanalda fazla kullanıcı sayısı olduğu zaman kesintiler çok oluyor Raidcall da o yüzden aklıma sitenin TS3 sunucu geldi. Şimdilik idare ediyoruz ama. Sağol herşey için eski Pepocan'lığın hiç değişmemiş Very Happy (Sunucu isteğime karşılık verebilseydi...) gönülden olur deyişini hissettim yazdıklarında buda bana yetti. Very Happy
tupac
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 20/11/2013, 21:24  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Pepo kaç slotluktu serverimiz?
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 24/11/2013, 13:17  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

50 idi 30 a düşürdüm.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
GARYOSAVAN

MesajTarih: 22/4/2014, 08:55  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ben oynuyorum. TSK filodayım. Gladiators turnuvasında en iyi skoru yapan Türk filosu olduk. 1.37 patch'indeki bütün ülkelerin bütün uçaklarına sahibim. 1.39'daki uçakların bir kısmı var açmaya devam ediyorum. Youtube kanalımda oynadığım oyunları yayınlıyorum. Smile
http://www.youtube.com/user/GARYOSAVAN
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etAIMYIMMSNMICQ
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık