BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
FAiX

|DTé|

MesajTarih: 28/7/2013, 15:47  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selamlar,
"Tablet ile komutan olarak oyuna dahil olmak ve harita üzerinden oyunu kontrol edebilmek şeklinde geliştirilebilir oyun" diye hayal ederdim, lakin "akıllarına gelsede yapması ancak bf5'e falan kalır" diye düşünmekteydim. Bf4 için battlelogda bir video paylaşıldığını gördüm tıkladım bir de ne göreyim, hayal ettiğimi birebir yapmışlar bile şak şak şak Battlefield serisindeki en farklı değişikliklerden biri bu oldu muhtemelen (Yani farklı bir cihaz ile oyuna dahil olma). İzleyin;

Video: http://www.youtube.com/watch?v=V0ASgeyiZDg

Tabletdeki ekran görüntüsü;
Image
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 30/7/2013, 12:34  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

BF4'ün adeta bir BF3,5 gibi, gereğinden erken çıkıyor olmasını dengeler mi bilmem ama bu gerçekten hoş bir özellik olacak. Bu deneyimi yaşamak isteyenler bir süre uzun commander kuyrukları oluşturacak herhalde.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
FAiX

|DTé|

MesajTarih: 30/7/2013, 14:40  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

PePo demiş ki:
bir süre uzun commander kuyrukları oluşturacak herhalde.

aynen. üzerine bi de ücret alırlarsa (android, ios uygulaması vb.) iyi olmaz (herşeyden para alıyorlar artık).

şundan eminim ki millet bf3'ü büyük oranda bırakır, bf4'ün sunucu ve oyuncu sayısında tüm zamanların en hızlı artışı olur. Şu zamana değin bf oynamayan insan bf fanı olur. tablet epey yaygın kullanılıyor çünkü.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
coolen

MesajTarih: 2/9/2013, 04:00  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Başımıza Taş Yağacak bu gidişle... Very Happy
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderMSNM
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık