BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 25/4/2013, 12:05  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Bildiğiniz gibi Microsoft Skype'ı satın aldıktan sonra Live Messenger hizmetini kademeli olarak kaldırıyor ve MSN kullanıcılarını Skype'a geçmeye zorluyor. Bir çok kullanıcı artık MSN'ye login olamamasına rağmen, son derece kullanışsız, sevimsiz ve çirkin bir program olan Skype'a geçmek te istemiyor.
Öte yandan geçişin daha süreceği ve MSN nin en erken 2014 ilkbaharına kadar devrede kalacağı söyleniyor.
O zamana kadar küçük bir yardımcı uygulama sayesinde MSN'nizi canlandırabilir ve kullanmayı sürdürebilirsiniz.

https://messengergeek.wordpress.com/2013/04/23/use-messenger-reviver-2-to-bring-back-messenger-and-beat-skype/

Yukarıdaki linkten Messenger Reviver'ı indirirseniz gerekli yönlendirmeleri program yapıyor, MSN yi uninstall etmişseniz dahi kuruyor vs.
Tarafımca da kullanılmaktadır, şu ana kadar bir yan etkisini görmedim.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
ALIEN
Moderatör

Moderatör

MesajTarih: 25/4/2013, 23:12  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Hani ICQ ya dönecektik? Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönder
SCHUMACHER

|aoc - bft|
aoc - bft |DTé|
|FHtr|

MesajTarih: 26/4/2013, 00:03  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

zaten msn değil skype kullanıyodum ay şey yani
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
GREEN EYE

MesajTarih: 28/4/2013, 22:00  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

msn alıştığımız kullanışlı bir program neden farklı programlara ihtiyaç duyarlarki..
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 1/5/2013, 14:44  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Tamamen duygusal nedenler...
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
ALIEN
Moderatör

Moderatör

MesajTarih: 1/5/2013, 21:23  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Microsoft skype için epey bi para harcadı ve bunu bi şekilde çıkarması gerek.
Msn den ekmek yiyemiyor çünkü.
Az önce baktım an itibariyle msn artık çalışmıyor skype yükle açmam diyor.
Ne diyelim toprağı bol olsun.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönder
levis

|dst|
dst

MesajTarih: 2/5/2013, 10:44  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ben msn adresimi skype ye güncelledim. Görünüm olarak msn ye çok benziyor. Msn nin yaptığı her şeyide yapabiliyor.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 2/5/2013, 15:38  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ALIEN demiş ki:
Microsoft skype için epey bi para harcadı ve bunu bi şekilde çıkarması gerek.
Msn den ekmek yiyemiyor çünkü.
Az önce baktım an itibariyle msn artık çalışmıyor skype yükle açmam diyor.
Ne diyelim toprağı bol olsun.

Başlıktaki ilk mesajdaki programcığı çalıştırsan hiç skype'a bulaşmadan msn yi gittiği sürece mutlu mesut kullanmaya devam edebilirsin.

Not: Msn'den Skype a geçenlerde login sorunları olabiliyormuş.
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık