BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
levis

|dst|
dst

MesajTarih: 5/8/2012, 08:06  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Windows 7 ultimate 64 bit kullanıyorum. Bf2 1,41 yaması ile sorusuz çalışıyor ama 1,50 yamasını kuramıyorum. Bf2 klasörü bulunamadı hatası veriyor.

Nasıl kurabileceğimi bilen varmı.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
FAiX

|DTé|

MesajTarih: 5/8/2012, 22:48  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

klasördeki TM ekini silme ile alakası olabilir mi?
düzeltme: pardon bf3 ile karıştırdım bir an
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 5/8/2012, 23:57  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Yama bozuk inmiş olmasın? Aynı Windows'ta bende sorunsuz yüklemişti.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
levis

|dst|
dst

MesajTarih: 6/8/2012, 07:50  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

FAiX demiş ki:
klasördeki TM ekini silme ile alakası olabilir mi?

Klasörde TM eki falan yokki.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
levis

|dst|
dst

MesajTarih: 6/8/2012, 07:54  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

PePo demiş ki:

Bozukda değil. Win7 32 bit kurulu notebookda denedim. Sorunsuz kuruluyor.
Win7 ultimate 64 bit de 32 bit yazılımları buna bf2 de dahil Program Dosyaları (x86) klasörüne kuruluyor otomatik olarak. Sorun burada. Klasörün yerini değiştirmeyi falanda denedim olmadı.
Stopfirenow

MesajTarih: 6/8/2012, 09:22  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

patch kurma, direk notebooktaki klasoru oraya aktar
daha sorna 1.51 fala nvardı galiba onu patcle
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
Cowboys
Moderatör
|FHtr|
|JtA|
JtA
Moderatör

MesajTarih: 6/8/2012, 10:18  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bf2 tü kaka fh 2,45 güselll
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 6/8/2012, 11:51  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

levis demiş ki:
PePo demiş ki:

Bozukda değil. Win7 32 bit kurulu notebookda denedim. Sorunsuz kuruluyor.
Win7 ultimate 64 bit de 32 bit yazılımları buna bf2 de dahil Program Dosyaları (x86) klasörüne kuruluyor otomatik olarak. Sorun burada. Klasörün yerini değiştirmeyi falanda denedim olmadı.

Bende BF2 D sabit diskinde BF2 adını verdiğim bir klasöre kurulu, yama da aynı şekilde oraya kuruldu.

Bilgisayarda BF2 kurulumunu yamalar hariç tamamla. Ondan sonra notebooktaki yamaları da yapılmış çalışan kurulumu olduğu gibi kopyala pc dekinin üzerine yapıştır. Bu şekilde sorun olmayacaktır.
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
levis

|dst|
dst

MesajTarih: 6/8/2012, 13:17  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Neyse çözdüm olayı. Notebooka kurdum oyunu tüm eklenti ve yamalarını sonra o klasörü masaüstü pc ye taşıdım. Halloldu.
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık