BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
FAiX

|DTé|

MesajTarih: 18/8/2011, 13:05  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Oyun ücretsiz olması ve sunucuların sürekli dolu olmasından dolayı eğlenceli yine tüm araçları kullanabiliyorsunuz ve türklerin de katılımı var. Fakat bf42tr'den katılan göremedim. Buradaki gibi uyanık ve düzenli oynayan oyuncular pek az. Beraber daha eğlenceli olur diye düşündüm şayet öyle karışık bir ortam varki mesajlarını dinleyen veya yardımcı olan çok az. Pataküte oynuyorlar. Halbuki oyun, takımca daha eğlenceli.Oynayanlar nicklerini yazarsa bir arkadaş grubu oluşturulabilir.

Benim nickler:
FAiX
amadeusoul

ekleyebilirsiniz.

Oyunu indirmek isteyenler buradan indirebilirler (1 GB)
http://battlefield.play4free.com/en/
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
FTH

|FHtr|
|WWII|
WWII

MesajTarih: 18/8/2011, 16:26  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bizden bf2 yi oynayacak çıkacağını sanmıyorum, şuan bc2 de yiz müdavimler olarak, BF3 çıktığında da eminim tam kadro hazır oluruz Smile
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderYIMMSNM
FAiX

|DTé|

MesajTarih: 18/8/2011, 16:34  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bc2 de nasıl nerdesiniz?
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
PePo
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 18/8/2011, 23:01  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

BC2 de genelde Vietnam da, EAC, BG Company veya Alte Garde serverlarından birinde oluyoruz. Ya da o an sorunsuz boş server hangisi varsa.
Tagımız BF42tr
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
FAiX

|DTé|

MesajTarih: 19/8/2011, 08:03  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Teşekkürler
serial çözümleri arayayım en iyisi.
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık