BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
srknyzfr1

MesajTarih: 5/7/2008, 14:02  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

deluxe editionu yükledim masa üstüne northern strike activate adlı web adresi attı.onu tıklayıp gerekli yerleri doldurdum.sonunda ea manager download yükleyip mail adresi ile giriş yapıp.play bf2142 deuxe edition dedi..oyun açıldı ilk olarak server listeleri gözükmüyordu.1.50 patch ı yükledikten sonra server listeleri çıkmaya başladı..ancak servera girince bölümü dowload ettikten sonra şu hata mesajını verdi..this server only allows player with unmodified content to join.revert your version of battlefield 2142 to the courrent offical version to join....başka bir konu ise local yarat dediğimde northern strike bölümleri çıkıyor..server listesine assault lines e tıkladığımda ea link northern strike yükle diye mesaj veriyor..alla alla dedim.zaten deluxe edition yüklü bu mesaj nerden çıktı dedim..işin başka boyutu ise...ea sitesinden my accounts bölümünde cd keyim yazıyor ama bf 2142 olarak görünüyor.aslında cd key ile birlikte deluxe editon yazması gerekmezmidi..sizden isteğim deluxe editionu sorunusz yükleiyp kullanan birisi varsa bana yapmam gerekenleri anlatabilrmi..işletim sistemim vista.ekran kartı nvdia 8600 gd.2 gb ram. işlemci 2.00 ghz duo t7300
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderMSNM
tupac
Yönetici

Yönetici

MesajTarih: 8/7/2008, 20:49  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

2142 im yok ama sanırım kurulum ile ilgili bir sorunun var, orijinalden tekrar yüklemeyi denedinmi
ayrıca deluxe vistadan önce çıkmamışmıydı?
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderMSNMICQ
srknyzfr1

MesajTarih: 9/7/2008, 09:07  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

şimdi bir kısmını hallettim...sadece 2142 yi oynayabiliyorum.ayrıca 1.50 ile gelen yeni bölümler wike island..hagha tampa gibi.....sadece norther strike ı oynayamıyorum ......kurulu oynumda northern strike bölümleri yüklü olmasına rahmen...servere tıkladığımda karşıma şu mesaj çıkıyor..northern strike ea games dowload.... diyor...
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderMSNM
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık