BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
Hellcat

MesajTarih: 1/12/2007, 17:19  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

SP+MP içeren son bir demo çıkmış, onu indirip deneyeyim tekrar o zaman. Daha çıkmadan orijinal almayı düşündüğüm oyunlardandı. Ek paket Queens Gambit nasıl? Bir de ilk oynadığımda performans sorunları vardı (C2D, X1950, 2gbRAM), herhalde yamalarla düzelmiştir.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
SWAT

MesajTarih: 1/12/2007, 22:35  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

demo falan kasma torrenti var orjinal key gereksinimi minimum bazı servrelar istiyor bazıları gerektirmiyor+ arma servre kurmak basit ranked de olsa kendi pc den kurabiliyorsun zahmetsiz ce şu an multi playdeyiz CTF dahil bir çok mission var COOP genel tercih evilotiun blue vs populer missionlar istersen san DVD kargolarım! Queens Gambit denemdim zaten fazla da ragbet edilen paket degil sistem in fazla bile gelir
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etYIM
Hellcat

MesajTarih: 2/12/2007, 00:25  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

DVD teklifi için teşekkür ederim. Birara işten güçten vakit olursa uzun süreli bakmayı düşünüyorum, o zaman rahatsız ederim. 2008'de çıkacak Arma2'den ilk görüntüler de meydandayken hiç orijinal alınmaz gibi zaten. Şu demoyu bir elden geçireyim yine de.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
SWAT

MesajTarih: 2/12/2007, 13:06  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arma2 200 9 kaldı diye açıklanamıştı konun dışına çıktık galiba ay şey yani armed yukledigimden beri bf 2 ilgimi kesmiştim öyle bir oyun rank sistemi oturaklı MOD açısından zengin servre sıkıntısı yok !
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etYIM
FAiX

|DTé|

MesajTarih: 2/12/2007, 18:01  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ulaaaa
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
ATiM

|WWII|
WWII

MesajTarih: 4/12/2007, 21:09  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

yaba daba du
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönder
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık