BF42tr.com ::: Türkiye'nin Battlefield Portalı :: BF1942 :: BF2 :: BF2142
 Anasayfa |  Forum  |  İzlediklerim  |  Güncel Konular  |  Yeni Mesajlar  |  Arama  |  Klanlar  |  Takvim  |  Üye Listesi  |  Profil  |  Özel Mesajlar |  Dosyalar |  Galeri 
Sonraki başlık
Önceki başlık

Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık
Yazar Mesaj
CO2

|BtZ|
BtZ |CAT|

MesajTarih: 20/4/2007, 16:38  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

düzeltme yapayım makineliler de 2 mermide alıyo Very Happy . çekin bu oyunu çekin ben bağımlı olcam yakında ay şey yani
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderMSNMICQ
fotifoti

|FHtr|
|WWII|
WWII

MesajTarih: 20/4/2007, 17:19  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

sen bf42 kurma, eod a çağır peki , yazdım bunu ay şey yani
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
fotifoti

|FHtr|
|WWII|
WWII

MesajTarih: 26/4/2007, 08:25  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

eod 1.1 çkmış. yanlışlıkla çektim ordan biliyorum ay şey yani

hiç server bulamiyrem ay şey yani
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etICQ
SCHUMACHER

|aoc - bft|
aoc - bft |DTé|
|FHtr|

MesajTarih: 26/4/2007, 20:39  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

oh olsun hakdır sana pis sömürücü Mr. Green
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNMICQ
Hellcat

MesajTarih: 10/6/2007, 14:41  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ben çok beğenmedim EoD'u. Bu haliyle beta gibi duruyor. Üzerinde daha geliştirme yapılması lazım. Optimizasyonlar da eksik, sistemi gereksiz yere kasıyor. Ve topu topu 1 server vardı oynadığımda.
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönder
Redline

|FHtr|

MesajTarih: 10/6/2007, 15:05  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

sunucu çok ama hep boş, ayrıca vista ile multiplayer oyuna giremiyorum. single'da karanlıktan ve sazlıklardan etkilenmeyen botlar ise homuma koyuyor. yine de atmosfer güzeldi...
GizliKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderMSNMICQ
TigeR_Bf109

MesajTarih: 16/8/2007, 13:21  Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ben v.1.1'i yeni indirdim o yüzden yeni yorum yapacam.Denedim hoşuma gitmedi.Aslında haritalar vietnam ruhunu veriyor.Ama oynanabilirlik açısından bana göre bu yeterli deil.Ayrıca haritalar 64 kişiye bence küçük kalıyor.Biraz daha araç gereç olsa tam süper olurmuş.Örneğin uçak yok.Biraz vietnam ruhuyla dogfight hiç fena olmazdı.Benden bu kadar kısaca hoşuma gitmedi sildim yenilik olursa bakarız... Laughing
ÇevrimdışıKullanıcı profilini gösterÖzel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderCevap Gönder Önceki başlıkArkadaşına Haber VerDosya olarak kaydetPrintable versionÖzel MesajlarSonraki başlık

Sonraki başlık
Önceki başlık